Upravit stránku
15. 06. 2020Administrátor Julius

Vidina letošní dovolené už se pomalu vynořuje z karanténní mlhy, ale stále ještě to nevypadá na prázdniny u moře. Nebo snad ano? Jistěže ano! My v Penzionu Mlýn u Máchova jezera vás přivítáme s otevřenou náručí. Máte to jen hodinu cesty od Prahy, přitom uprostřed přírody, s jezerem krásným a velkým skoro jako moře. Naše české moře v srdci Máchova kraje.

Máme volno a těšíme se na vás

Přijeďte si k nám odpočinout, zarybařit, vykoupat, opalovat, dobře se najíst, užít si s dětmi výlety, navštívit hrad Houska, Bezděz, Sloup, Starosplavskou pouť a spoustu dalších zajímavých míst v okolí. Koronavirová krize už pominula, nic vám proto nebrání využít veškerý komfort našeho penzionu.

Volné termíny >

Krásné písčité pláže už na vás čekají

Staré Splavy, kde se náš penzion nachází, je malebná obec jen 100 m od hráze Máchova jezera. Tato lokalita fungovala v minulém století jako severočeské vzdušné lázně. Najdete tu vytoužený klid.

S ubytováním přímo u Máchova jezera, partou kamarádů a nádherným okolím je to sázka na jistotu. Nemusíte dělat vůbec nic, jen si užívat volno, nebo tu na vás čeká spousta aktivit. Místní aquapark nabízí dospělým i dětem dostatek příležitostí pořádně se vyřádit, můžete se projet na jednom z parníků nebo si půjčit romantické šlapadlo.

Vybírejte ze dvou kategorií ubytování

  • 2 až 4 pokoje se sociálním zařízením na patře
  • 1 až 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením

Dovolená u vody už čeká. Vyberte si z volných termínů nebo nám napište

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.