Upravit stránku
14. 03. 2018Administrátor Julius
Velikonoce

Naše české tradice jsou báječné a můžete na ně být hrdí. Nikdo vám však hlavu neutrhne, když jednou vykročíte ze stereotypu a Velikonoce se rozhodnete strávit mimo domov. Pryč od pečení, barvení vajec a rozlévání alkoholu nedočkavým koledníkům. 

Sezóna už je za rohem a rekreační zařízení hlásí červenou. My vám však nabízíme ještě několik málo pokojů, které skýtají možnost strávit klidný prodloužený víkend v srdci Máchova kraje. Příroda se pomalu probouzí a okolí jezera už skutečně stojí za to!

Ťuk, ťuk! Svátky klepou na dveře

Nepromeškejte příležitost a ulovte si poslední volná místa v našem penzionu. Kromě procházek jarní přírodou můžete také navštívit okolní hrady a další pamětihodnosti. Pokud by se vám nakonec po tradičních Velikonocích přece jen zastesklo, máte skvělou příležitost v sousedních Doksech. V sobotu 31. března se můžete pobavit na tradiční Velikonoční zábavě v restauraci U Rybníčka.

Po celý prodloužený víkend si můžete užívat svátečního ducha romantického Máchova kraje bez starostí s koledníky. Udělejte si radost a krátkou dovolenou věnujte pro jednou relaxaci, namísto shonu. Nepromeškejte příležitost zažít jarní probouzení Máchova kraje. Ačkoliv duben ještě nabízí volná místa, od 5. května až do 30. června je penzion již teď kompletně zarezervován!