Upravit stránku

Užijte si srpnový pobyt u Máchova jezera

Což takhle užít si příjemný srpnový pobyt u oblíbeného Máchova jezera? Máme pro vás skvělou zprávu! Penzion Mlýn má na srpen stále volné pokoje.

Vodní radovánky i výlety po okolí

Venkovní teploty přímo vyzývají k vodním radovánkám a rozlehlé pláže u Máchova jezera lákají jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Na několika místech si můžete půjčit lodičky, šlapadla i surfy, nebo můžete podniknout okružní plavbu výletním parníkem.

Až se nabažíte vody, prohlédněte si také krásné okolí, nebo navštivte některý z letních festivalů.

Ulovte poslední volné pokoje pro letošní Velikonoce

Naše české tradice jsou báječné a můžete na ně být hrdí. Nikdo vám však hlavu neutrhne, když jednou vykročíte ze stereotypu a Velikonoce se rozhodnete strávit mimo domov. Pryč od pečení, barvení vajec a rozlévání alkoholu nedočkavým koledníkům. 

Sezóna už je za rohem a rekreační zařízení hlásí červenou. My vám však nabízíme ještě několik málo pokojů, které skýtají možnost strávit klidný prodloužený víkend v srdci Máchova kraje. Příroda se pomalu probouzí a okolí jezera už skutečně stojí za to!

Ťuk, ťuk! Svátky klepou na dveře

Nepromeškejte příležitost a ulovte si poslední volná místa v našem penzionu. Kromě procházek jarní přírodou můžete také navštívit okolní hrady a další pamětihodnosti. Pokud by se vám nakonec po tradičních Velikonocích přece jen zastesklo, máte skvělou příležitost v sousedních Doksech. V sobotu 31. března se můžete pobavit na tradiční Velikonoční zábavě v restauraci U Rybníčka.

Po celý prodloužený víkend si můžete užívat svátečního ducha romantického Máchova kraje bez starostí s koledníky. Udělejte si radost a krátkou dovolenou věnujte pro jednou relaxaci, namísto shonu. Nepromeškejte příležitost zažít jarní probouzení Máchova kraje. Ačkoliv duben ještě nabízí volná místa, od 5. května až do 30. června je penzion již teď kompletně zarezervován!

Nepromeškejte poetické jaro v Máchově kraji

Sluníčko už vystrkuje první teplé paprsky, začínají zpívat ptáci a náš rezervační formulář se každým dnem plní. Meteorologové slibují příjemné oteplování, a tak březnové víkendy na „Starém mlýně“ až na několik výjimek hlásí červenou a duben je na tom jen o chlup lépe.

Rychle si ulovte poslední volné pokoje 

Pokud chcete zažít malebné jaro v Máchově rodném kraji, pospěšte a zajistěte si místo v některém z útulných pokojíků. Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích v centru obce Staré Splavy v těsné blízkosti města Doksy. Naleznete u nás tedy romantiku venkova, ale i veškeré nezbytnosti pro moderní životní styl máte stále na dosah ruky.

Máj je sice ještě daleko, ale v Máchově kraji na vás romantika dýchá po celý rok. Teď na jaře, kdy stromy začínají pučet a květiny vonět, je to kouzlo nejsilnější. Nepromeškejte příležitost snít s otevřenýma očima a zažít nádherný víkend s nejbližšími v tak překrásném místě.

Kouzlo starých pohlednic a romantika u Mácháče. Ideální kombinace!

Ubytování u Máchova jezera má řadu výhod. Mezi ně patří i četné akce, které se konají i v září. Nechte se nalákat a vydejte se po stopách starých časů na Kouzlu starých pohlednic.

Pohádkové léto na Mácháči. Užijte si slavnosti v Doksech

U Máchova jezera se chystá akce plná pohádek a krásných zážitků. U toho nesmíte chybět!

Starosplavská pouť na Mácháči? Hurá na ni!

Užijte si krásné letní akce v okolí Máchova jezera. Jednou takovou udáostí je právě Starosplavská pouť. 

Užijte si Rozmarné léto na Máchově jezeře

Letní festivaly, kamarádi, rodina, pohoda… nezní to krásně? Na festivalu Rozmarné léto a při ubytování u Máchova jezera vás taková idylka čeká!

Letos jsou Velikonoce od 14.4. do 17.4. Penzion je již obsazen.

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Už máte rybářskou povolenku na Máchovo jezero?

V prodeji jsou rybářské povolenky - pověřenky pro Máchovo jezero. Pokud si k nám jedete zachytat, nezapomeňte si povolenku pořídit.